1. Dzisiaj w naszej Parafii są obecne relikwie bł. Carla Acutisa. Zachęcamy do osobistej modlitwy przy relikwiach wystawionych na ołtarzu MB Nieustającej Pomocy.
  2. Zakończył się Biały Tydzień. Dzieci kl. III w strojach komunijnych zapraszamy w Boże Ciało na mszę o 9.00 i procesję eucharystyczną. Jeszcze raz dziękujemy za przygotowanie uroczystości Pierwszej Komunii oraz złożony dar ołtarza w wysokości 9660 zł. Dar ten zostanie przeznaczony na prace remontowe wieży kościoła.
  3. Jutro o 19.00 spotkanie dzieci klas IV przed uroczystością rocznicy pierwszej Komunii.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. 
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 6.30, 15.30 i 17.15. Dodatkowa Msza o 16.30. Spowiedź pierwszo piątkowa będzie również spowiedzią dzieci przed uroczystością Rocznicy pierwszej Komunii.
  6. W piątek o godzinie 19.00 spotkanie rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszam.
  7. W pierwszą sobotę o godz. 7.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże MB fatimskiej. O 8.00 Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00.
  8. W sobotę o 11.00 Msza św. Rocznicy Pierwszej Komunii dla dzieci klas IV.
  9. Dzisiaj można wesprzeć zakup nowej ortezy nogi dla Adama Kiełczewskiego. Za wsparcie w imieniu rodziny Bóg zapłać.
  10. W przyszła niedzielę na Mszy św. o 11.00 i 18.00 zaśpiewa nasz zespół „Prowadź mnie”. Po Mszach możliwość nabycia płyt naszego zespołu.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom, obchodzącym urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.