1. Wczoraj w naszej parafii odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii. Przystąpiło do niej 110 dzieci. Od jutra rozpoczyna się Biały Tydzień. Zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami od poniedziałku do czwartku na Mszę o 18.00.
 2. Bardzo dziękuję za Rodzicom za przygotowanie uroczystości, p. Katechetce Barbarze Poręba za przygotowanie Dzieci do Pierwszej Komunii. Dziękujemy też za dar ołtarza. Szczegółowe informacje w tym temacie przekażemy w przyszłą niedzielę.
 3. Trwają Nabożeństwa Majowe. Majówki odprawiamy po Mszy o 18.00. 
 4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. 
 5. W sobotę o 17.30 Różaniec poprowadzi Róża MB N. Pomocy.
 6. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będą relikwie wspominanego podczas homilii Carla Acutis. Będą one wystawione w ołtarzu M. Bożej NP
 7. W przyszłą niedzielę można wesprzeć zakup nowej ortezy nogi dla Adama Kiełczowskiego. Adam jest uczniem klasy V z naszej szkoły. Bez specjalistycznej ortezy nogi nie jest wstanie się poruszać.
 8. Jutro o 19.00 spotkanie dzieci klas IV w przed uroczystością rocznicy pierwszej Komunii.
 9. Od jutra rozpoczyna się remont elewacji kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności w otoczeniu świątyni.
 10. Ponawiamy prośbę by nie pozostawiać na noc samochodów na parkingu parafialnym. Jest to teren prywatny, miejsce parkowania dla uczestników liturgii.
 11. Dzisiaj przed kościołem można nabyć ciasto domowego wypieku. Całkowity dochód przeznaczony jest na leczenie małego Leona Szkodny.
 12. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom, obchodzącym urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.