1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze o 7.00 i 18.00. Podczas wieczornej Mszy Świętej – raz jeszcze można dokonać aktu osobistego poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Do wypowiedzenia aktu zapraszamy osoby, które rekolekcje Oddanie33 rozpoczęły później. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie osoby, które oddawały się już Maryi są proszone do przyniesienia symbolicznej białej Róży, jako znaku oddania życia Maryi. Na tej Mszy będzie można również złożyć Deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Formularze znajdują się na wieszaku z gazetami.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a we środę do MB. 
  3. W środę o 16.00 próba przed Pierwszą Komunią dla klasy ABC a o 17.00 DEF.
  4. W sobotę o 10.00 Uroczystość Bierzmowania młodzieży z klas VIII. Próby liturgiczne przed sakramentem bierzmowania będą od środy do piątku o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa. Spowiedź dla Młodzieży, Rodziców i świadków będzie w piątek od godz. 17.00 do 18.00.
  5. W sobotę o 12.00 będzie Msza św. połączona z błogosławieństwem nowych lektorów. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę o 11.00 Msza św. dla dzieci klas III. Zapraszamy ich z Rodzicami. Po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.