1. We wtorek nowenna do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy. We wtorek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy o przygotowanie kościoła i ołtarzy według dotychczasowych zasad. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, strażaków i rycerzy Św. Jana Pawła II do niesienia baldachimu, prosimy o niesienie chorągwi i feretronów. Nich ta procesja będzie naszym wielkim dziękczynieniem za dar Eucharystii. Po procesji Msza święta. 
  3. Od piątku oktawa Bożego Ciała. Msza św. połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  4. Dzisiaj na Mszy św. o 11.00 i 18.00 zaśpiewa nasz zespół „Prowadź mnie”. Po wszystkich mszach możliwość wsparcia zespołu poprzez nabycie ich płyt oraz ciasta z domowego wypieku. 
  5. Proszono nas o przekazanie ogłoszeń: Rodzina Adama Kiełczewskiego, bardzo dziękuj za wsparcie ze zbiórki w wysokości 7770 zł. Pieniądze te pomogą w zakupie specjalistycznej ortezy. Dzisiaj od 12.00 do 19.00 w Sygneczowie w hotelu odbędzie się piknik charytatywny, wparcia leczenia Leosia Szkodnego. Organizatorzy zapraszają.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom, obchodzącym urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.