1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego w środę do MB Nieustającej Pomocy. W sobotę o godz. 17.30 różaniec. Prowadzi go Róża p. Honoraty Tuleja.
  2. W poniedziałek po Mszy próba przed Sakramentem Bierzmowania. Spowiedź dla Kandydatów i Rodziców oraz świadków w czwartek i piątek od godziny 17.00. W piątek po Mszy wieczornej sprzątanie kościoła. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami do przygotowania świątyni na uroczystość Sakramentu Bierzmowania. Na sprzątanie można zabrać mopy, ścierki i środku czyszczące.
  3. Uroczystość Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Poprowadzi ją ks. Bp. Damian Muskus. Zapraszamy Wspólnotę Parafialną do modlitwy w intencji Bierzmowanych.
  4. Zespół charytatywny przy naszej Parafii organizuje akcję „KUBEK”. Od jutra do następnej niedzieli zbieramy dla osób bezdomnych kubki, szklanki, łyżki, talerze, garnki inne akcesoria kuchenne nadające się do użycia, które zalegają w naszych domach. Przedmioty te można zostawić w zakrystii.
  5. W dniach od 6 do 7 października (sobota i niedziela) planowany jest w naszej Parafii Kurs Przedmałżeński. Rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.30 i w niedzielę o 15.00 Mszą św. Zapisy poprzez zgłoszenie formą emaliową na stronę naszej Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę, 30 września po Mszach św., Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Niepodległości będzie kwestował na rzecz budowy „Skweru Niepodległości” i remontu pamiątkowego krzyża. Organizatorzy proszą o finansowe wsparcie tej inicjatywy.
  7. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. Zapewniamy również o pamięci w modlitwie.