1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec będziemy odmawiać w tygodniu o godz. 17.30. Po różańcu będzie rozdawana Komunia św. W niedziele różaniec będzie po Mszy św. o 15.00. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych ogłaszamy konkurs różańcowy. Dzieci będą zbierały pamiątkowe obrazki. Dla zwycięzców przygotujemy nagrody.
  2. W miesiącu październiku nabożeństwa odprawiane w tygodniu po Mszach św. wieczornych będą włączone w modlitwę różańcową.
  3. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.15.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 16.00.O 16.30 dodatkowa Msza święta dla dzieci.A o 18.00 Msza święta dla młodzieży i dorosłych. Różaniec w pierwszy piątek odmówimy o godzinie 16.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.30 różaniec poprowadzi Róża MB Fatimskiej. O 8.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszej soboty. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 9.00.
  6. Wczoraj odbył się w naszej Parafii sakrament Bierzmowania. Dziękuję za piękne przygotowanie uroczystości przez młodzież. Dziękuję Rodzicom za przygotowanie świątyni oraz materialne dary dla Parafii: Kielich, Patenę, stojaki pod kwiaty oraz dar pieniężny przekazany na cele diecezji. Bóg zapłać. Dziękuję również księżom za przygotowanie młodzieży i zorganizowanie uroczystości. Szczególne Bóg zapłać kieruję wobec ks. Mariana Gizy, który był odpowiedzialny za przygotowanie młodzieży do sakramentu Bierzmowania oraz za wczorajszą uroczystość.
  7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania młodzieży klas VIII. Przewidywany termin Sakramentu: marzec/kwiecień 2019. Spotkanie z Kandydatami, Rodzicami i zapisy do grup w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00
  8. W zakrystii można odebrać rozpisane terminy Mszy św. zamawianych w ostatnie miesiące przy okazji pogrzebów.
  9. Przy wejściu zewnętrznym do zakrystii można zostawiać akcesoria kuchenne dla bezdomnych. Za wszystkie dary w imieniu zainteresowanych Bóg zapłać.
  10. Dzisiaj również Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Niepodległości kwestuje na rzecz budowy „Skweru Niepodległości” i remontu pamiątkowego krzyża. Organizatorzy proszą o finansowe wsparcie tej inicjatywy.
  11. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.