1. We wtorek święto świętego Stanisław Kostki, zakonnika, patrona Polski. W piątek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego w środę do MB Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę o godz. 17.30 różaniec. Prowadzi go Róża p. Anny Grzybowskiej.
  3. W poniedziałek po Mszy wieczornej młodzież z klas I szkół średnich i III gimnazjalnych może zgłosić się u ks. Mariana w ramach egzaminu i rozmowy duszpasterskiej przed sakramentem bierzmowania. Spotkanie całej grupy, zarazem pierwsza próba odbędzie się w piątek po Mszy wieczornej.
  4. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie naszego biuletynu parafialnego „Słowo Pawła”. Dla tych, którym zabrakło w nim intencji Mszy św. przygotowaliśmy na stoliku przy wejściu do kościoła kartki z intencjami. W następnych wydaniach czasopisma będą umieszczone intencje. Spotkanie Redakcji w poniedziałek po Mszy wieczornej.
  5. Uruchomiona została nowa strona internetowa naszej Parafii. Jest ona jeszcze w trakcie tworzenia. Zapraszamy do zaglądnięcia i prosimy o ewentualne uwagi.
  6. W dniach od 6 do 7 października (sobota i niedziela) planowany jest w naszej Parafii Kurs Przedmałżeński. Rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.30 a w niedzielę od 15.00. Zapisy poprzez zgłoszenie formą emaliową na stronę naszej Parafii.
  7. 09.2018 będzie Msza św. w intencji Pielgrzymów do Częstochowy i ich rodzin.
  8. Bóg zapałać za ofiary na cele materialne Kościoła. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Prosimy w tym tygodniu o sprzątanie kościoła mieszkańców os. Szymanowskiego blok 9. Sprzątanie w sobotę o godzinie 9.00.
  9. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Do życzeń dołączamy modlitwę.