1. Rozpoczęliśmy październikowe nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszym kościele odmawiamy zawsze o 17.30. Zapraszamy do rodzinnego uczestnictwa. Dorosłych, młodzież i dzieci. Dla dzieci trwa „Różańcowy Konkurs z nagrodami”.
  2. Tydzień temu w ofierze na duszpasterstwo młodzieży zebraliśmy sumę 1690 złotych. Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.
  3. Jutro, to jest 4 października po mszy wieczornej o 18.30 rozpoczynamy „Warsztaty Teatralne” dla dzieci zainteresowanych uczestnictwem w Teatrze Biblijnym. Wymagany wiek – od III klasy SP. W najbliższym czasie planujemy prezentacje na Mszy o 11.00 interpretacji niedzielnych czytań Biblijnych (raz w miesiącu) oraz jasełka. Spotkania poprowadzi p. Tadeusz Dylawerski – aktor i pedagog, absolwent PWST we Wrocławiu i Studium Filozofii i Teologii w Krakowie. Serdecznie zapraszamy dzieci chcące rozwijać zdolności aktorskie. 
  4. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy Dzieci z klas III wraz z Rodzicami. Będzie to ich Msza św. w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii. A w poniedziałek 4.10.21 o 19.00 na plebanii spotkanie Trójek klasowych klas III. W celu omówienia spraw organizacyjnych uroczystości Pierwszej Komunii.
  6. W przyszłą niedzielę Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będzie prowadziła kwestę na rzecz edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach przy wyjściach będzie można materialnie włączyć się w to dzieło.
  7. Wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki są formą modlitewnej pamięci o bliskich zmarłych. Jest to tradycja Kościoła sięgająca pierwszych wieków chrześcijaństwa. Odczytując imiona i nazwiska bliskich, równocześnie polecamy ich Panu Bogu w modlitwie. Wypominki listopadowe będą odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych a roczne będą odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w II i IV niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszami o 7.00,9.00, 10.00,11.00 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych słowami Godzinek do NM Panny i Pana Jezusa czy też Koronką do Miłosierdzia Bożego. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  8. Dzisiaj przed kościołem można nabyć miód i wyroby pszczelarskie od lokalnych producentów.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.