1. Dzisiaj obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do modlitwy. Po Mszach będzie również możliwość złożenia ofiary przy wyjściach, która przeznaczona zostanie na podejmowane inicjatywy dla młodzieży w naszej Parafii i dekanacie.
  2. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  3. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odbywać się będą o godzinie 17.30. W tygodniu po różańcu będziemy udzielać Komunię świętą. Zapraszamy do rodzinnego uczestnictwa. Dorosłych, młodzież i dzieci. Dla dzieci ogłaszamy „Różańcowy Konkurs z nagrodami”.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 6.30 a po południu od 15.30. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca o 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej – zelatorka p. Maria Wenzel. O godz. 8.00 Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00. W sobotę o 17.30 Różaniec poprowadzi Róża Św. Jana Pawła II. zel. p. Honorata Tuleja.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia Bożych łask i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich Was polecamy Panu Bogu w modlitwie.