1. Mszę św. w naszym kościele w niedziele i święta obowiązkowe o 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00.
  2. Trwają nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszym kościele odmawiamy zawsze o 17.30. Dla dzieci trwa „Różańcowy Konkurs”.
  3. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy oraz Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec fatimski będzie odmówiony w ramach nabożeństwa październikowego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę o 15.00 liturgia dla młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Po Komunii możliwość poświęcenia nowego różańca. Zapraszamy Młodzież wraz z Rodzicami. 
  6. Dzisiaj Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” prowadzi kwestę na rzecz edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach przy wyjściach można wesprzeć materialnie to dzieło, które jest prowadzone od wielu lat i stanowi żywy pomnik wyrażający wdzięczność za osobę Św. Jana Pawła II.
  7. Wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki listopadowe są odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych a roczne są odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w II i IV niedziele miesiąca. W pozostałe niedziele przed Mszami o 7.00,9.00, 10.00,11.00 modlimy się za zmarłych wypominanych, słowami Godzinek do NM Panny i Pana Jezusa oraz Koronką do Miłosierdzia Bożego. Blankiety wypominek znajdują się na ławkach.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.