1. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  2. Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu organizuje w sobotę 25 września spotkanie przed jubileuszowe. Rozpoczęcie o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. W programie grill, kawa, herbata a nade wszystko serdeczne spotkanie. Jeśli będzie pogoda to będzie to grill za plebanią. W razie niepogody, w sali obok biblioteki. Zapisy na kartce w kaplicy adoracji. Zapraszamy członków Bractwa, sympatyków, osoby wpisujące się do harmonogramu i wszystkich którym adoracja jest bliska.
  3. W sobotę o 17.30 Różaniec poprowadzi Róża Św. Józefa. zel. p. Anna Grzybowska.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do modlitwy. Po Mszach będzie również możliwość złożenia ofiary, która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej Parafii i dekanacie.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 11.00 dzieci klas IV. Będzie to ich liturgia. Na Mszy otrzymają obrazki do wpisywania udziału w spowiedzi i Eucharystii 9 pierwszych piątków.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00 będzie śpiewał zespół dziecięcy działający przy naszej Parafii. Po Mszy krótki koncert, na który serdecznie zapraszamy
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy o 15.00 liturgia młodzieży klas szóstych i siódmych – w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. zapisy do grup i krótkie spotkanie z Rodzicami. Zapraszamy młodzież z Rodzicami. 
  8. Po Mszy św. udzielamy błogosławieństwa indywidualnego dzieciom.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia Bożych łask i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich Was polecamy Panu Bogu w modlitwie.