1. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego, środę do nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek po mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Kobiety.
  2. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża MB Loretańskiej – zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  3. W przyszła niedzielę o 10.00 Msza święta i liturgia dla Kandydatów do sakramentu bierzmowania a o 11.00 Msza św. dla dzieci z klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Na tej Mszy św. będą poświęcone i wręczone modlitewniki. Zapraszamy młodzież, dzieci i Rodziców.
  4. Zachęcamy do skorzystania i nabycia książek w ramach „kącika książki religijnej”. Książki znajdują się pod chórem – na stoliku. Jest tam kilkanaście tytułów, w tym również nowe. Książki te można nabyć po 5 złotych. Pieniądze prosimy wrzucać do puszki na pieniądze z gazet.
  5. Dziękujemy za wszelkie dobro. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.
  6. Proszono nas o przekazanie następującej informacji: „Burmistrz miasta i Gmina Wielczka informuje, iż w związku z trwającą akcją szczepienia seniorów, pozostajemy w gotowości pomocy dla osób starszych i niepełnosprawnych, które decydują się na przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19 i mają trudności w dotarciu do punktów szczepień. Osoby potrzebujące transportu do punktu szczepień mogą zgłosić telefonicznie taką potrzebę w Urzędzie Miasta i Gminy Wieliczka.