1. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy następujący: 7.00, 16.00, 17.00, 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Po Mszach będzie można również nabyć poświęconą gromnicę. Postarajmy się w tym dniu uczestniczyć w Mszy świętej.
  2. W środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 6.30 praz od 15.30 i 17.30.
  4. W sobotę o godzinie 8.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej – zelatorka p. Maria Wenzel a po nim o 8.00 Msza wynagradzająca. Natomiast o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża Misyjna – zelatorka p. Danuta Gawlik. Do chorych udamy się w pierwszą sobotę od godziny 8.00
  5. Tydzień temu w zbiórce na rodziny dotknięte trzęsieniem ziemi w Chorwacji zebraliśmy sumę 5200 zł. Za ofiarę Bóg zapłać. 
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.
  7. I jeszcze krótkie słowo Metropolity Krakowskiego – arcybiskupa Marka Jędraszewskiego:

Umiłowani Siostry i Bracia w Chrystusie,

w listopadzie ubiegłego roku z radością powiadomiłem społeczność Archidiecezji Krakowskiej, że Jego Świątobliwość Papież Franciszek, w odpowiedzi na duszpasterskie wyzwania naszego Kościoła, ustanowił jego biskupem pomocniczym Księdza Roberta Chrząszcza, dotychczas posługującego na misjach w brazylijskim Rio de Janeiro, mianując go zarazem biskupem tytularnym Forconium. Ojciec Święty zachęcił go do podjęcia „służby Ludowi Bożemu z dobrocią, wypraszając wstawiennictwa Świętego Jana Pawła II 
i wszystkich świętych oraz błogosławionych Archidiecezji”. Podejmując razem z nowo powołanym Biskupem to wskazanie prosimy, by wierni Archidiecezji Krakowskiej oraz duchowieństwo w okresie jego przygotowania do przyjęcia sakry zjednoczyli się w gorliwej modlitwie o udzielenie mu w pełni darów Bożego Ducha.

Uroczystość przyjęcia przez niego święceń biskupich odbędzie się w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie dnia 6 lutego 2021 roku o godz. 10.00. Przebieg celebracji będzie można śledzić także w Programie 3 Telewizji Polskiej oraz na kanale Telewizji Trwam.

Polecam również, by w niedzielę następującą po uroczystości święceń, czyli w dniu 7 lutego 2021 r., w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej dołączono do Modlitwy powszechnej wezwanie w intencji nowo powołanego Biskupa Roberta oraz jego apostolskiej misji.

Z pasterskim błogosławieństwem

arcyb. Marek Jędraszewski

Arcybiskup Metropolita Krakowski