1. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża Św. Józefa – zelatorka p. Anna Grzybowska.
  3. Sakrament Bierzmowania dla młodzieży klas ósmych odbędzie się w naszej Parafii 13 marca – w sobotę, o godzinie 10.00. Uroczystość poprowadzi ks. Infułat Jakub Gil. Spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o 18.30 w kościele. Zapraszamy.
  4. Dziękujemy ks. Prof. Robertowi Nęckowi za poprowadzenie dzisiejszej uroczystości odpustowej. Za Słowo Boże i modlitwę. Bóg zapłać.
  5. Dzisiaj po Mszach organizowana jest zbiórka wsparcia dla rodzin dotkniętych tragedią spowodowaną ostatnimi trzęsieniami ziemi w Chorwacji. Przy wyjściach można wesprzeć ofiarą materialną dotknięte kataklizmem rodziny chorwackie. Akcję zbiórki organizuje Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  6. Zachęcamy do skorzystania i nabycia książek w ramach „kącika książki religijnej”. Książki znajdują się pod chórem – na stoliku. Jest tam kilkanaście tytułów. Książki te można nabyć po 5 złotych. Pieniądze prosimy wrzucać do puszki na pieniądze z gazet.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.