1. Dziękujemy za kolejną ofiarę na dar ołtarza od Rodziców kl. IV. W sumie, na Krzyż do prezbiterium złożono 9150. Za ten dar Komunijny bardzo dziękujemy. 
  2. Trwają nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest zawsze o 17.30. Zapraszamy serdecznie. Dla Dzieci trwa konkurs. Dzieci, które najpilniej będą uczestniczyły w Różańcu zostaną nagodzone.
  3. Od dzisiaj wprowadzamy na stałe w niedziele i święta Mszę św. o godz. 10.00.
  4. W środę o 18.00 Msza połączona z Nowenną do NMP zapraszamy do modlitwy z Matką Najświętszą.
  5. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona prze Kobiety.
  6. W przyszła niedziele o godzinie 11.00 Msza święta dla dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami. Na tej Mszy będą poświęcone różańce.
  7. W przyszła niedzielę – Niedzielę Papieską do puszek przed kościołem będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
  8. Wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki listopadowe będą odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w listopadzie a roczne będą odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w II i IV niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszami o 7.00,9.00, 10.00,11.00 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych słowami „Godzinek do NM Panny i Pana Jezusa”. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.