1. Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci klas IV za przygotowanie uroczystości Pierwszej Komunii. Dziękujemy za przygotowanie świątyni poprzez piękny wystrój i umycie okien. Dziękujemy za oprawę muzyczną Uroczystości p. Pawłowi Piotrowskiemu i zespołowi „Sine Nomine”.
  2. Dziękujemy także za dar ołtarza. Na konto parafialne tytułem daru wpłynęło 7400 zł. Dar ten został przeznaczony na przygotowanie krzyża do prezbiterium. Krzyż jest ikoną krzyża św. Damiana, namalowany tradycyjną metodą: naturalnymi, mineralnymi farbami połączonymi z białkiem. Podstawą i otoczką jest prawdziwe złoto. Bóg zapłać również pracowni rzeźbiarskiej z Kopalni Soli za przygotowanie golgoty solnej stanowiącej podstawę krzyża. Wśród skałek solnych jest bryła poświęcona przez Św. Jana Pawła II – jako kamień węgielny tej świątyni 16.06.1999 roku. Podstawa jest darem Kopalni. Bóg zapłać. Koszt krzyża to suma 14000,00 zł.
  3. Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Różaniec będzie o 17.30. Zapraszamy serdecznie. Dla Dzieci ogłaszamy konkurs. Dzieci, które najpilniej będą uczestniczyły w Różańcu zostaną nagodzone.
  4. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Msze o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 6.30, 15.30, i 17.15.
  5. W sobotę – pierwszą miesiąca dodatkowa Msza św. wynagradzająca o godz. 8.00. Od 7.30 wystawienie NS i Różaniec prowadzony przez Róża p. Mari Wenzel. Do chorych udamy się od godziny 8.00.
  6. Od przyszłej niedzieli wprowadzamy na stałe w niedziele i święta Mszę św. o godz. 10.00.
  7. Intencje Mszalne na miesiąc październik znajdują się na wieszaku z gazetami.
  8. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można nabyć miód i produkty pszczelarskie od lokalnych producentów.
  9. Grupa Parafian naszej Wspólnoty zwróciła się prośbą o włączenie w akcję zbierania podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy zakazującej „parad równości”. Paradom tym towarzyszą liczne profanacje np. Mszy św., obrazów Matki Bożej, postaci Pana Jezusa, szyderstwo z religii katolickiej i wiele gorszących zachowań. Kto chciałby wyrazić poparcie dla ustawy zakazującej takich „parad” może to uczynić przez podpis – przy stoliku przed kościołem.
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.