1. Dzisiaj z racji Niedzieli Papieskiej przy wejściach, można wesprzeć ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin. Za złożony dar wsparcia i miłosierdzia Bóg Zapłać.
  2. Trwają nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest zawsze o 17.30. Zapraszamy serdecznie. Dla Dzieci trwa konkurs. 
  3. We wtorek zakończenie tegorocznych Nabożeństw Fatimskich. Różaniec o 17.30 a później Msza św. Fatimska. 
  4. W środę o 18.00 Msza połączona z Nowenną do NMP zapraszamy do modlitwy z Matką Najświętszą.
  5. W przyszła niedziele o godzinie 10.00 Msza święta dla młodzieży klas VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z Rodzicami. 
  6. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii. Wypominki to forma modlitwy sięgająca swoją tradycją pierwszych wieków. Już w pierwotnym Kościele przed Eucharystią wspominano i odczytywano imiona bliskich zmarłych. 
  7. W naszej Parafii Wypominki Roczne są odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w II i IV niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszami o 7.00, 9.00, 10.00, 11.00 modlimy się za zmarłych wypominanych słowami Godzinek do NM Panny czy też Koronką do Miłosierdzia Bożego. 
  8. Natomiast Wypominki Listopadowe będą odczytywane w połączeniu z Różańcem za Zmarłych w listopadzie – w oktawie ur. Wszystkich Świętych. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.