1. Dzisiaj przy ołtarzu Św. Pawła można nabyć baranki i paschaliki wielkanocne Caritas. Minimalna cena 8 zł. Dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieci z Ukrainy, które organizuje Caritas. 
  2. Dzisiaj (w niedzielę) o 19.00 w Domu Ludowym koncert charytatywny „Sława Ukrainy”. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  3. We wtorek wieczorem Nowenna do Św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o 17.30 i 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zapraszamy.
  5. W przyszła niedzielę na Mszy o 11.00 uroczystość związana z postawieniem Chorągwi Św. Jana Pawła II w naszej Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas IV wraz z rodzicami, będzie to ich Liturgia w ramach przygotowania do Rocznicy Pierwszej Komunii. Natomiast na 15.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania – młodzież klas VI-VII, wraz z rodzicami.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii. Odbędą się w przyszła i następną niedzielę. Nauka dla Dzieci na Mszy o 11.00 a dla młodzieży na Mszy o 15.00. Pozostałe Msze z nauką ogólną. Postarajmy się uczestniczyć w rekolekcjach. Spowiedź Wielkopostna będzie w sobotę 9 kwietnia.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Z życzeniami łączymy modlitwę.