1. We wtorek Nowenna do Św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o 7.00, 16.00, 17.00 i 18.00 W tym dniu szczególnie będziemy modlić się o pokój w Ukrainie i na świecie. W tym dniu odbędzie się w całym Kościele pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka duchowy akt oddania Ukrainy i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi. Ten akt oddania odmówimy podczas każdej Mszy św. Postarajmy się w tym dniu uczestniczyć Mszy świętej. Droga Krzyżowa będzie o 15.30 i 18.40 
  3. W tym dniu rozpoczyna się również krucjata Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Blankiety deklaracji znajdują się na wieszaku z gazetami. Wypełnione zobowiązania można składać na każdej Mszy w tym dniu.
  4. W sobotę o 10.30 odbędzie się w naszej wspólnocie Sakrament Bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. Infułat Jakub Gil.
  5. Próby do sakramentu bierzmowania w czwartek o 18.30 i w piątek po Drodze Krzyżowej. Obecność obowiązkowa. Spowiedź dla młodzieży, rodziców i świadków w piątek od 16.00 do 18.00.
  6. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Loretańskiej Zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  7. W przyszłą niedzielę druga nauka w ramach rekolekcji wielkopostnych w naszej Parafii. Nauka dla Dzieci na Mszy o 11.00 a dla młodzieży na Mszy o 15.00. Pozostałe Msze z nauką ogólną. Postarajmy się uczestniczyć w rekolekcjach. Spowiedź Wielkopostna będzie w sobotę 9 kwietnia.
  8. Dzisiaj przy ołtarzu Św. Pawła (MB NP.) można nabyć baranki i paschaliki wielkanocne Caritas. Minimalna ofiara 8 zł. Dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieci z Ukrainy, które organizuje Caritas. 
  9. W przyszła niedzielę będzie można przed kościołem nabyć miód i wyroby pszczelarskie od rodzimych producentów.
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Z życzeniami łączymy modlitwę.