1. We wtorek wieczorem Nowenna do Św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek Po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  3. W piątki Wielkiego Droga Krzyżowa o 17.30 i 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami. Będzie to ich Liturgia w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii. Natomiast na 15.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania – młodzież klas VIII, wraz z rodzicami.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w formule 2 kolejnych niedziel Wielkiego Postu – od 20 do 27 marca. Już teraz serdecznie zapraszamy.
  6. 20 marca planujemy założenie w naszej Parafii Chorągwi Św. Jana Pawła II. Jeśli jest jeszcze jakaś osoba pragnąca włączyć się w tę inicjatywę, to zapraszamy do zakrystii. 
  7. W zbiórce organizowanej Przez Caritas na pomoc Ukrainie zebraliśmy sumę 22 300,00 Za złożoną ofiarę Bóg zapłać. Gdyby ktoś chciał jeszcze przekazać pomoc na ten cel może to zrobić poprzez skarbonę przy ołtarzu Św. Pawła. Gdyby również ktoś chciał udostępnić zakwaterowanie dla rodzin czy osób z Ukrainy może przesłać informację na email parafialny lub zapisać w zakrystii. Przekażemy kontakt do odpowiedniej komórki w naszym Caritasie.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa, naszymi życzeniami obejmujemy wszystkie Panie z okazji zbliżającego się święta kobiet. Życzymy im wszelkiej pomyślności i Bożej opieki na co dzień. Z życzeniami łączymy modlitwę.