1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest zawsze o 17.30. Zapraszamy serdecznie. Dla dzieci trwa konkurs. 
  2. W środę o 18.00 Msza połączona z Nowenną do NMP zapraszamy do modlitwy z Matką Najświętszą.
  3. W przyszła niedziele o godzinie 10.00 Msza święta dla młodzieży klas VI-VII w ramach rozpoczęcia przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z Rodzicami. 
  4. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii. Wypominki to forma modlitwy sięgająca swoją tradycją pierwszych wieków. Już w pierwotnym Kościele przed Eucharystią wspominano i odczytywano imiona bliskich zmarłych. Wypominki i modlitwa za bliskich zmarłych są zawsze przed niedzielnymi Mszami. Blankiety wypominek rocznych i listopadowych znajdują się na ławkach i przy wejściach.
  5. Od dzisiaj wchodzi dekret związany z zasadami uczestnictwa w Mszy świętej niedzielnej i świątecznej. W związku z istniejącymi ograniczeniami epidemicznymi nieuczestniczenie we Mszy niedzielnej i świątecznej nie wiąże się z grzechem ciężkim. Normy mówią o zachowaniu zasady 7 m kwadratowych na osobę. W pierwszą niedzielę października liczyliśmy wiernych uczestniczących na poszczególnych Mszach świętych – ustanowione obecnie normy były przekroczone na Mszach o 9.00 i 11.00. Od zeszłej niedzieli doszła Msza o godzinie 10.00, ona niewątpliwie zniweluje ten problem. Oczywiście prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, prosimy by, w sytuacji, gdy jest więcej ludzi wewnątrz świątyni pozostać na zewnątrz (będzie włączany głośnik). Przypominamy o zasadzie uczestnictwa w Mszy w maseczce, można również zdezynfekować ręce (przy wejściach znajduje się płyn do dezynfekcji), Komunię świętą rozdajemy wg zasady „indywidualnej wrażliwości” w dwu formach: na ręce, i do ust przy ołtarzu świętego Pawła.
  6. W przyszła niedzielę na Mszy świętej o 9.00 będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie łaski i dary z okazji 6 rocznicy założenia Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. W modlitwie będziemy również polecać zmarłych Członków Bractwa.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.