1. Jutro przypada 90 rocznica początku objawień Pana Jezusa siostrze Faustynie. Pan Jezus ukazał się Jej w białej szacie z wypływającymi z Serca strumieniami miłosierdzia. Jutro o 15.00 odmówimy w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy już dzisiaj do nawiedzania naszej kaplicy adoracji NS – pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego – na chwilę adoracji albo Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy
  3. W środę o 18.40 spotkanie dziecięcej grupy muzycznej. Zapraszamy dzieci z klas trzecich komunijnych, zapraszamy również dzieci z klas czwartych a nawet starsze na spotkania muzyczne. Spotkanie poprowadzi p. Paweł Piotrowski.
  4. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  5. W sobotę o 10.30 spotkanie kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców z klas trzecich i czwartych do włączenia się we wspólnotę ministrancką. 
  6. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża MB Miłosierdzia p. Izabelli Galon.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii poprowadzi w tym roku ks. prof. Taduesz Dzidek. Rekolekcje będą przeprowadzone podczas 3 kolejnych niedzieli Wielkiego Postu, od 7 do 21 marca. W tym też okresie w ramach tygodniowych, wieczornych Mszy zaprosimy Rodziny naszej Parafii rejonami, na modlitwę w ich intencji z obrzędem specjalnego błogosławieństwa. Już teraz serdecznie prosimy o zaplanowanie czasu na rekolekcje.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.