1. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy. W środę o 18.40 spotkanie dziecięcej grupy muzycznej. 
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 6.30 i 15.45. oraz 17.15. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Drogi Krzyżowe dla dzieci o 16.00, 17.30. Dla Młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W pierwszą sobotę o 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej – p. Marii Wenzel. O 8.00 Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża Misyjna p. Danuta Gawlik.
  4. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje będą przeprowadzone podczas 3 kolejnych niedzieli Wielkiego Postu, od 7 do 21 marca. Na mszę o 10.00 zapraszamy młodzież a na 11.00 dzieci. Pozostałe Msze z nauką ogólną. W tym też okresie w ramach tygodniowych, wieczornych Mszy zaprosimy Rodziny naszej Parafii rejonami na modlitwę w ich intencji z obrzędem specjalnego błogosławieństwa. Szczegółowy plan tygodniowych spotkań przedstawimy w przyszłą niedzielę. Już w tym tygodniu zostanie on umieszczony na stronie internetowej Parafii. Prosimy o zaplanowanie czasu na rekolekcje.
  5. W przyszła niedzielę Msza o 10.00 będzie również liturgią dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – Młodzieży klas VIII. Na tej Mszy Kandydaci otrzymają Krzyże, które będą poświęcone podczas Sakramentu Bierzmowania.
  6. Już dzisiaj można nabyć wielkanocne paschaliki i baranki, które ozdobią nasz świąteczny stół. Minimalna cena 7 złotych. Dochód zasili dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  7. Intencje na miesiąc marzec znajdują się pod chórem na wieszaku z gazetami.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.