1. Wchodzimy w liturgiczny okres Adwentu. Ten czas jest okazją do prostowania dróg życia.
  2. Roraty będą odprawiane od Pon. do Pt. o godz. 17.30. Będzie to też przesunięta o pół godziny wcześniej wieczorna Msza św. W soboty roraty będą o 7.00 a wieczorne Msze o 18.00. Prosimy, by dzieci przychodziły na Roraty z lampionami. Dla dzieci będzie konkurs roratni z nagrodami za udział w nabożeństwach. Zapraszamy do licznego udziału.
  3. Już dzisiaj przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Minimalna ofiara wynosi: za małe świece 7 a duże 14 zł. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  4. W czwartek od 17.00 możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 15.45. Dodatkowa Msza św. o godzinie 16.30. O 17.30 Msza św. roratnia..
  5. W sobotę o 8.00 dodatkowa Msza św. z racji pierwszej soboty miesiąca. Pół godziny wcześniej Różaniec. Do chorych udamy się od godziny 8.00. Różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża p. Izabeli Galon.
  6. W przyszłą niedzielę o 9.00 Liturgia z udziałem młodzieży klas VIII. A o 11.00 Msza z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  7. Dzisiaj – za chwilę zostaną poświęcone opłatki, które trafią na wigilijny stół w naszych domach. Te poświęcone opłatki wraz z kalendarzem parafialnym i programem wizyty duszpasterskiej od środy będą zanoszone do rodzin naszej Parafii. Ofiara składana tytułem opłatków i kalendarza będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Prosimy o zrozumienie i życzliwe przyjęcie przedstawicieli Parafii.
  8. W tym tygodniu również rozpocznie się wizyta duszpasterska. Ta wizyta jest okazją do wspólnej modlitwy, poświęcenia mieszkania i rozmowy duszpasterskiej. Prosimy przygotować na stole: krzyż, świece i wodę święconą. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła.
  9. Pod chórem – na wieszaku z gazetami znajdują się intencje na miesiąc grudzień.
  10. W piątek po Mszy wieczornej ok 18.15 zapowiedział wizytę w naszej Parafii św. Mikołaj. Rodzice zainteresowani wcześniejszymi „ustaleniami” z Mikołajem mogą to zrobić od 16.00 w zakrystii i zostawić u jego przedstawiciela swoje dyspozycje.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.