1. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla kończy Rok Liturgiczny. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Adwent. W Adwencie Msza św. roratnia będzie odprawiana od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 a w sobotę o 7.00 rano. Już dzisiaj zapraszamy do rodzinnego uczestnictwa. Dzieci niech przychodzą z lampionami. Dla najpilniej uczestniczących w roratach dzieci przygotujemy nagrody.
  2. Tydzień temu nasza Parafia włączając się w zbiórkę dla ubogich organizowaną przez diecezję krakowską zebrała sumę 6200 złotych. Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.
  3. Jutro (w poniedziałek) o 10.00 w bibliotece spotkanie grupy matek działającej przy naszej wspólnocie Parafialnej. Zapraszamy na otwarte spotkanie.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Łucji Florek.
  6. Proszono nas o odczytanie ogłoszenia: Na terenie naszej Parafii – na ulicy Leśnej 1A została otwarta przychodnia Serce Sercu. Można tam skorzystać z wykwalifikowanej kadry medycznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz wielu prywatnych poradni specjalistycznych.
  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary składane na rzecz Parafii. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.