1. Trwamy w adwentowym oczekiwaniu na przyjście Chrystusa. Roraty odbywają się od Pon. do Pt. o godz. 17.30. Wieczorna Msza św. jest przesunięta na 17.30. W soboty roraty są o 7.00, a wieczorne Msze o 18.00. Dla dzieci trwa konkurs roratni z nagrodami.
  2. Przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  3. W grudniu i styczniu spotkania młodzieży klas VIII – kandydatów do Bierzmowania poprowadzi pan Paweł Piotrowski. Będą to spotkania nastawione na przygotowanie modlitwy śpiewu podczas uroczystości Bierzmowania.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy Modlitwa czuwania przed NS dla Pań. Zapraszamy.
  5. W sobotę o różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Danuty Gawlik.
  6. W przyszłą niedzielę o 9 Msza św. z udziałem młodzieży klas VI i VII a o 11.00 Msza z udziałem dzieci „0” i przedszkolaków.
  7. Zespół Charytatywny przy naszej Parafii w przyszłą niedzielę w godzinach od 8.00 do 15.00 przeprowadzi zbiórka artykułów spożywczych oraz środków czystości dla naszych Parafian. Zbiórka odbędzie się w pomieszczeniu salki w piwnicy kościoła. Wejście od strony zakrystii.
  8. Przedstawiciele Parafii rozpoczęli roznosić po rodzinach naszej Parafii poświęcone opłatki, kalendarze parafialne i plan wizyty duszpasterskiej. Ofiara składana tytułem opłatków i kalendarza będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Prosimy o i życzliwe przyjęcie takiego rozwiązania.
  9. Rozpoczęła się również wizyta duszpasterska. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce oraz jest roznoszony z opłatkami. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła.
  10. Proszono nas o przekazanie informacji: W niedziele, 15 grudnia odbędą się dwa kiermasze: w Szkole Podstawowej nr 4 w godz. 9-14 uświetniony spektaklem teatru „Eden” o godz. 10:15. Natomiast kiermasz w Domu Ludowym będzie trwał w godz. 12-16.30, a o godz. 12.15 odbędzie się kolejne przedstawienie dla dzieci. Organizatorzy kiermaszy serdecznie zapraszają do udziału i wspólnej zabawy.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.