1. We wtorek wieczorem nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. We wtorek o 19.00 spotkanie rady Duszpasterskiej i Nadzwyczajnych Szafarzy NS. Serdecznie zapraszamy
  3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB Miłosierdzia. Zelatorka p. Izabella Galon.
  5. W przyszły czwartek – 16.06. uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy o 9.00 przejdziemy w uroczystej procesji do 4 ołtarzy. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do licznego udziału w dziękczynnej, eucharystycznej procesji. Prosimy również o włączenie się w procesję dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe – z IV klas w strojach z Pierwszej Komunii. Prosimy o niesienie feretronów i sztandarów.
  6. Dziękuję Rodzicom Dzieci klas IV za przygotowanie uroczystości rocznicy Pierwszej Komunii oraz za piękny wystrój kościoła. Księdzu Adamowi dziękujemy za przygotowanie Dzieci i całej uroczystości. Bóg zapłać. 
  7. Dzisiaj organizujemy zbiórkę towarów dla Ukrainy. Przy plebani można składać potrzebne rzeczy dla ogarniętych wojną ludzi. Rzeczy te przekażemy Zgromadzeniu Misjonarzy Oblatów mających kilka placówek na terenie Ukrainy. Można też przekazać pieniądze do skarbony przy ołtarzu św. Pawła lub na konto Parafii z dopiskiem „Dla Ukrainy”.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia – opieki MB. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.