1. We wtorek wieczorem nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 6.30, 15.30 i 17.15. Dodatkowa msza św. o godz. 16.30.
  3. W sobotę o 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę M.B Fatimskiej. O 8.00 Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00. 
  4. W sobotę o 10.00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas IV. Spowiedź przed Rocznicą w ramach spowiedzi pierwszopiątkowej. Ostatnia próba w ramach przygotowania do uroczystości w najbliższy wtorek po Mszy wieczornej. Obecność obowiązkowa.
  5. Dziękuję Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za sumienne potraktowanie Białego Tygodnia. Druga spowiedź dla Dzieci będzie przed zakończeniem Roku Szkolnego. Ostateczna suma złożonego Daru Ołtarza wyniosła 10373 zł. Bóg zapłać. Ustalone przedmioty do kościoła zostały zamówione. Realizacja zamówienia do 6 tygodni.
  6. Od środy rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe. Litania do Serca Pana Jezusa będzie odmawiana w ramach dziękczynienia na Mszy o 18.00.
  7. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy. Zelatorka p. Łucja Florek.
  8. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę towarów dla Ukrainy. Przy plebani będzie można składać potrzebne rzeczy dla ogarniętych wojną ludzi. Produkty spożywcze (długoterminowe), produkty chemii gospodarczej, artykuły kuchenne: garnki, talerze, kubki, podstawowe produkty sanitarno-apteczne. Rzeczy te przekażemy Zgromadzeniu Misjonarzy Oblatów mających kilka placówek na terenie Ukrainy. Można też przekazać pieniądze do skarbony przy ołtarzu św. Pawła lub na konto Parafii z dopiskiem „Dla Ukrainy”.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia – opieki MB. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.