1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – w tradycji Święto Trzech Króli. Porządek Mszy jak w niedzielę z dodatkową Mszą św. o godzinie 12.00. Po niej orszak Trzech Króli.
  2. Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który tradycyjnie powędruje ulicami Wieliczki w dniu jutrzejszym, by dotrzeć do stajenki w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” i oddać pokłon Małemu Jezusowi. Z naszego kościoła po dodatkowej Mszy Św. o godz. 12.00 wyruszy Orszak Króla Baltazara w barwach niebieskich. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Honoraty Tulei.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy o 9.00 liturgia dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VIII. O 11.00 Msza z udziałem dzieci i rodziców klas III przygotowujących się do I Komunii św. Na Mszę niech dzieci przyniosą świece. Po Mszy spotkanie z Trójkami Klasowymi.
  7. Trwa wizyta duszpasterska. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła. Dziękujemy za życzliwe przyjmowania, gościnność i miłe spotkania.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.