1. Wręczenie nagród dla dzieci pilnie uczestniczących w roratach będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00.
  2. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. O 18.00 wystawienie NS i nieszpory połączone z Mszą św. dziękczynną na zakończenie roku.
  3. W środę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  4. W czwartek od 17.30 możliwość spowiedzi i o 18.00 nabożeństwo pierwszo-czwartkowe. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 6.30 i 15.45. O 16.30 dodatkowa Msza św. i o 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 dodatkowa Msza św. z nabożeństwem pierwszo-sobotnim. Pół godziny wcześniej wystawienie NS i różaniec prowadzony przez różę p. Marii Wenzel.
  6. Trwa wizyta duszpasterska. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce oraz był dostarczony z opłatkami. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła. Dziękujemy za życzliwe przyjmowania i miłe spotkania. Gdyby jakaś rodzina musiała zmienić termin czy dzień, to prosimy o informację na emaila parafialnego oraz pozostawienie kartki z informacją w drzwiach lub bramie domu.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Z rozprowadzanych kalendarzy oraz opłatków zebraliśmy sumę 29100 złotych. Po odliczeniu kosztów pozostała 22000 na fundusz sprzątania kościoła. Bóg zapłać.
  8. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.