1. Porządek mszy św. 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00
  2. We wtorek nowenna do świętego Antoniego a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  3. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi róża MB Nieustającej Pomocy – Zelatorka p. Łucja Florek.
  4. Bardzo dziękuję grupie strażaków OSP Wieliczka – Krzyszkowice za pomoc w odczyszczeniu piwnicznej części plebanii i wywożeniu zniszczonych rzeczy po ostatnich podtopieniach. Bóg zapłać za ofiarną pomoc.
  5. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00 pożegnamy ks. Janusza Pasternaka naszego wikariusza, którego Metropolita skierował do pracy w parafii Krzeszowice.
  6. Rada Osiedla Krzyszkowice oraz Stowarzyszenie PRZYJACIÓŁ WIELICZANKI zapraszają SENIORÓW w najbliższą niedzielę 22 sierpnia po mszy św. po godz. 15.oo do Domu Ludowego na „Taneczne Popołudnie z muzyka graną na żywo ” oraz wspólne rozmowy przy ciastku i kawie.  
  7. Zarząd OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ w Wieliczce – Krzyszkowicach, serdecznie zaprasza chętnych mieszkańców, którzy chcą wstąpić w szeregi Jednostki OSP.  Spotkanie odbędzie się w dniu 3 września o godz. 19.00 do Domu Ludowego ul. Krzyszkowicka 5c .
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.