1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W wtorek o godzinie 16.30 spotkanie Przedstawicieli Rodziców – „Trójek Klasowych” klas młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy na plebanię.
  3. W czwartek możliwość spowiedzi od 17.15
  4. W najbliższy czwartek o godzinie 18:45 w sali nad kościołem odbędzie się pierwsza próba chóru przygotowującego pieśni na Triduum Paschalne. Dziękujemy za liczne zainteresowanie oraz przybycie na spotkanie organizacyjne. Zachęcamy również osoby, które nie mogły na nim być, aby dołączyły do powstałej grupy chórzystów. Gorąco prosimy także Panów, aby wsparli nowopowstający „Chór” swymi głosami.
  5. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Możliwość spowiedzi od 6.40 a popołudniu od 15.45
  6. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.30. W programie różaniec poprowadzony przez Różę p. Marii Wenzel a o 8.00 Msza św. wynagradzająca. Różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Józefy Kaczmarczyk. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 8.45
  7. W najbliższą sobotę i w niedzielę w naszej Parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie. Zapisy poprzez pocztę elektroniczną na stronie Parafii.
  8. Proszono nas o przekazanie informacji: Panie ze Stowarzyszenia „Wieliczanki” zapraszają w przyszła niedzielę Seniorów do Domu Ludowego, na godzinę 16.00, na spotkanie przy kawie i ciastku.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.