1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W środę o godzinie 16.30 spotkanie „Przedstawicieli Rodziców” poszczególnych klas dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Zapraszamy na plebanię.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja – modlitwa czuwania prowadzona przez Kobiety.
  4. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Honoraty Tuleja.
  5. Trwają zapisy na pielgrzymka autokarowa „Sanktuaria okolic Tarnowa”, która odbędzie się 23 marca. Oraz do Grecji – Śladami św. Pawła, która jest planowana na 15 do 22 maja. Szczegóły na stronie internetowej parafii i na ulotkach na stoliku przy wejściu do kościoła
  6. W dniach od 2 i 3 marca 2019 w naszej Parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie. Zapisy poprzez pocztę elektroniczną na stronie Parafii.
  7. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które lubią lub chcą się nauczyć śpiewać do wspólnego przygotowania pieśni na Triduum Paschalne. Spotkania będą prowadzone przez naszą nową Parafiankę Panią Justynę Dalecką, która jest dyrygentem chóralnym i poszukuje osób, które wspólnie będą modlić się poprzez śpiew. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek o godzinie 17.00
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Do życzeń dołączamy modlitwę.