1. Jutro przypada w liturgii wspomnienie MB z Lourdes, jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. O godzinie 16.00 będzie Msza święta dla chorych i starszych wiekiem połączona z Sakramentem namaszczenia. Od godziny 15.30 będzie możliwość spowiedzi.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W środę o godzinie 19.00 spotkanie redakcji „Słowa Pawła”.
  4. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka dla wszystkich kandydatów na ministrantów. Zapraszamy również tych chłopców, którzy się jeszcze nie zgłosili a którzy chcieli by być ministrantami.
  5. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Anny Grzybowskiej.
  6. Na sobotę, 23 marca planowana jest pielgrzymka autokarowa „Sanktuaria okolic Tarnowa”. W programie Bochnia, Porąbka Uszewska, Szczepanów, Wał-Ruda, Zabawa, Odporyszów, Tarnów oraz ognisko z konsumpcją Cena 60 złotych. Zapisy w zakrystii.
  7. Planowana jest też od 15 do 22 maja pielgrzymka z 7 noclegami: Śladami św. Pawła – Grecja”. Przelot do Grecji samolotem. Cena 3500 złotych. Szczegóły na stronie internetowej Parafii. Przy zapisie należy wpłacić sumę 1700 złotych oraz podać swoje dane osobowe do biletu lotniczego.
  8. Na stoliku przy wejściu do kościoła znajdują się intencje Mszy św. na miesiąc luty. Zawsze na początku miesiąc tam będą umieszczane intencje na cały miesiąc.
  9. W dniach od 2 i 3 marca 2019 w naszej Parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie. Zapisy poprzez pocztę elektroniczną. Adres znajduje się na stronie Parafii.
  10. Proszono nas o przekazanie informacji, że w przyszłą niedzielę o 18.00 w kościele św. Klemensa w Wieliczce będzie kolejne Wielickie Spotkanie Młodych, które rozpoczyna się Mszą św. o dobrą żonę i męża.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Do życzeń dołączamy modlitwę.