1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Od czwartku rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ojciec Fidelis ze zgromadzenia Ojców Bernardynów. Szczegółowy program na kartkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej Parafii. Bardzo prosimy o mobilizację na ten czas i włączenie się w duchowe przygotowanie do świąt.
  3. W piątek o godzinie 10.00 będzie Msza święta dla chorych i starszych wiekiem. Od 9.00 w piątek możliwość spowiedzi. Prosimy o dowiezienie chorych i starszych.
  4. W piątek rekolekcyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Po Mszy o 8.00 oraz o 17.15 dla dzieci i młodzieży o 19.00 dla studentów i dorosłych.
  5. W sobotę spowiedź przedświąteczna od 8.00 do 11.34 i od 14.30 do 18.30 Przez cały dzień będzie wielu spowiedników. Ta spowiedź będzie połączona z Mszami i nauką rekolekcyjną ogólną o godzinie 7.00, 9.30, 16.00 i 18.00. Nie zostawiajmy spowiedzi na niedzielę ani na Wielki Tydzień. Wtedy już nie będzie można się wyspowiadać. Bardzo prosimy o wykorzystanie sobotniej spowiedzi na pojednanie z Chrystusem.
  6. Zakończenie rekolekcji będzie na Mszach w niedzielę. Dodatkowo zapraszamy popołudniu na Parafialną Drogę Krzyżową ulicami naszego Miasta. Rozpocznie się ona przy kościele po mszy o 15.00. Prosimy o przygotowanie stacji w tradycyjnych miejscach.
  7. W sobotę o 17.30 rożeniec prowadzony przez Różę p. Anny Grzybowskiej.
  8. W Niedzielę na Mszy o 9.00 liturgia Młodzieży w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania a o 11.00 Liturgia Dzieci w ramach przygotowania do I Komunii. Zapraszamy młodzież i dzieci wraz z Rodzicami. W przyszłą niedzielę na Mszach poświęcimy palmy a po Mszy o 11.00 konkurs na najpiękniejszą palmę.
  9. W przyszłą niedzielę ukaże się świąteczne wydanie naszego czasopisma „Słowo Pawła”. Nie będzie roznoszone do mieszkań. Będzie rozprowadzane po Mszach świętych przy kościele.
  10. W przyszła niedzielę Grupa Charytatywna przeprowadzi zbiórkę artykułów żywności i środków czystości dla ubogich z naszej Parafii. Dary można składać w godzinach od 8.00 do 15.00 w dolnej części kościoła.
  11. Próba dzieci Komunijnych będzie we wtorek o 16.30 a młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania we środę o 18.45.
  12. Proszono nas o przekazanie informacji: Kierownik USC w Wieliczce prosi o zgłaszanie do 30 kwietnia wszystkich par małżeńskich, które w tym roku obchodzą jubileusz 50 lat wspólnego życia – chodzi o przygotowanie przez Wojewodę małopolskiego Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
  13. Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy z serca płynące życzenia wielu łask Bożych, łączymy z nimi modlitwę