1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
 2. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i po południu od godziny 15.45. Msze święte o godzinie 7.00, 16.30 i 18.00 W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30.
 3. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O 7.30 Różaniec prowadzony przez Różę p. Marii Wenzel a o 8.00 Msza święta wynagradzająca. O 17.30 rożeniec prowadzony przez Różę p. Ewy Kaszowskiej. Do chorych w pierwszą sobotę udamy się od godziny 8.30
 4. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka na Gorzkich żalach przeznczona jest tradycyjnie na kwiaty i dekorację Bożego Grobu.
 5. Za dwa tygodnie, w niedzielę palmową na Mszy świętej o 11.00 konkurs palm. Najpiękniejsze i największe palmy będą nagrodzone.
 6. W sobotę 29 czerwca planowana jest pielgrzymka autokarowa: „Sanktaria Podhala”. W planie Sanktuarium Królowej Podhala w Ludzimierze – tam będzie Msza święta, Krzeptówki – sanktuarium MB Fatimskiej, podczas pielgrzymki nawiedzimy również kaplicę Brata Alberta na Kalatówkach oraz Sanktuarium Św. Rodziny w Zakopanem. Ostatnim punktem pielgrzymki będzie kościół ojców Paulinów na Bachledówce oraz ognisko z konsumpcją. Cena 60 złotych. Zapisy w zakrystii.
 7. W najbliższą środę o 16.30 spotkanie na plebanii Rodziców z Trójek Klasowych dzieci klas. III.
 8. Na stoliku przy wejściu do kościoła znajdują się intencje mszalne na miesiąc kwiecień. Można zabrać.
 9. Przy wyjściach można nabyć baranki wielkanocne „Caritas” do wielkanocnego koszyka. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Minimalna ofiara 7 złotych.
 10. Proszono nas o przekazanie informacji że 12 kwietnia odbędzie się „Ekstremalna Droga Krzyżowa”. Msza święta na rozpoczęcie odbędzie się w kościele św. Sebastiana o 12 kwietnia o 20.00. Więcej informacji i zapisy naorg.pl
 • Oraz 2 kwietnia od 21.00 przy pomniku Jana Pawła II w Wieliczce odbędzie się modlitewne czuwanie w rocznicę śmierci Papieża. Organizatorzy – harcerze ZHP Wieliczka serdecznie zapraszają.
 • Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy z serca płynące życzenia wielu łask Bożych, łączymy z nimi modlitwę