1. Do środy roraty o godzinie 17.30, w czwartek – wigilię o godzinie 7.00. W wigilię po Mszy o godzinie 7.00 można zabrać z kościoła Betlejemskie światło pokoju. Na Mszę dostarczą go harcerze.
  2. Do chorych udamy się w środę od godziny 8.00. Gdyby ktoś chciał jeszcze kogoś zgłosić to można to uczynić w zakrystii.
  3. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka –będzie o godzinie 21.00 22.30 i 24.00. Zapraszamy na te Eucharystie upamiętniające przyjście Chrystusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na fundusz Obrony Życia – SOS 
  4. W wigilię o 23.30 wspólne kolędowanie wraz z młodzieżą Oazową.
  5. We piątek uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek mszy niedzielny. Uczestniczący w Pasterce mogą drugi raz przystąpić do Komunii św.
  6. W sobotę święto Św. Szczepana. Porządek Mszy niedzielny. Ofiarę z tacy z tego dnia przeznaczymy na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
  7. Przy wyjściach można jeszcze nabyć świecę Caritas a przy ołtarzach bocznych poświęcone opłatki na stół wigilijny. W tym roku zamiast kalendarza do opłatków dołączamy książkę religijną. Można wybrać książkę z wielu wystawionych tytułów. Tradycyjnie przy wyjściu przygotowaliśmy bożonarodzeniowe sianko na wigilijny stół – można go sobie zabrać.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, dziękujemy za wszelkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych i zdrowia. Do życzeń dołączamy modlitwę.