1. Trwa Adwent. Roraty odprawiane są od Pon. do Pt. o godz. 17.30. W soboty roraty są o 7.00 a wieczorna Msza w soboty o 18.00.
  2. Spowiedź Adwentowa w tygodniu od godziny 16.30. Zachęcamy by korzystać ze spowiedzi przedświątecznej. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść w tygodniu wieczorem będzie możliwość spowiedzi w najbliższą sobotę 19.12.2020. W godzinach od 8.00 do 11.30 i 14.30 do 18.00. W sobotę będzie posługiwało konfesjonałach 7 księży. Przerwy w spowiedzi od 9.30-10 i 16.30 – 17.00. Postarajmy się w tym tygodniu zamknąć temat spowiedzi przedświątecznej, tak byśmy w te ostatnie dni adwentu weszli przygotowani i w stanie łaski uświęcającej.
  3. We środę roraty będą połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi róża MB Nieustającej Pomocy p. Łucji Florek.
  4. W piątek po roratach „Godzina dla Pana” – adoracja NS prowadzona przez wspólnotę rodzin Ruchu Światło Życie. Zapraszamy wszystkich chętnych do tego przedświątecznego modlitewnego czuwania.
  5. Po Mszach przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dzieci z ubogich rodzin.
  6. Z przodu, w nawach bocznych kościoła można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie udało nam w tym roku dotrzeć do wszystkich mieszkań naszej Parafii. Do opłatków w tym roku dołączamy książkę religijną. Książkę można wybrać z rozłożonych na ławkach. Niech na stołach naszych domów nie zabraknie poświęconego opłatka. Dochód z rozprowadzanych opłatków przeznaczony jest na utrzymanie Parafii, kwiaty i sprzątanie kościoła.
  7. Tegoroczna wizyta duszpasterska – w tradycji nazwana „Kolędą” ze względu na pandemię odbędzie się w późniejszym czasie. Jeśli warunki pozwolą, będzie to miesiąc marzec-kwiecień.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.