1. We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej Adoracja NS prowadzona przez Panie.
  3. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB Misyjnej.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. dla dzieci klas III. Zapraszamy ich wraz z rodzicami. Prosimy przynieść świece od Chrztu św. Na Mszy odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary. Wasze dary są jedyną formą utrzymania Parafii. Z tych środków pokrywamy pensje dla pracowników świeckich, energię elektryczną, ogrzewanie obiektów, utrzymanie czystości, prace remontowe, inwestycyjne, podatki, płatności na ogólne cele kościelne: utrzymanie seminarium, misje, działalność charytatywna, budownictwo sakralne w diecezji. 

Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie. Prosimy też o solidarność w składaniu ofiar podczas Mszy św, i włączenie się wszystkich uczestników liturgii. Jest to również sprawa solidarności wobec wspólnoty parafialnej i tych wszystkich, którzy systematycznie wspierają i troszczą się o naszą parafię. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

  • Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.