1. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. połączone z obrzędem posypania głów popiołem będą w środę o godz.: 7.00, 9.00, 16.00, 17.00, 18.00 i 20.00. W środę obowiązuje post ścisły, czyli jeden posiłek do syta i dwa lekkie a także post od pokarmów mięsnych. W tym dniu kancelaria nieczynna. W tym dniu ofiarujmy post i modlitwę w intencji o pokój na świecie. Po Mszach będzie można wesprzeć ofiary wojen. Zbiórkę organizuje Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i dorosłych o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  3. Sobotni różaniec poprowadzi Róż MB Opiekunki Rodzin.
  4. W przyszła niedzielę słowo na Mszy skieruje do nas p. Adrian Pakuła. Zainicjuje on Rekolekcje 33 dni – Oddanie. Jest to bardzo twórcza forma współczesnych rekolekcji. Może być bardzo dobrą formą przeżycia tegorocznego Wielkiego Postu.
  5. Za wszystkie składane ofiary Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożych łask. Z życzeniami łączymy modlitwę.