1. Od przyszłej niedzieli wracamy do układu Mszy niedzielnych i świątecznych z czasu przed epidemią tj. o 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00. 
  2. Jutro uroczystość świętych Apostołów – Piotra i Pawła. Jutro o godzinie 19.00 spotkanie Rady Ekonomicznej. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i od 15.00. Dodatkowa Msza święta o 16.30.
  5. W sobotę dodatkowa Msza święta o godzinie 8.00. O 7.30 wystawienie NS i Różaniec w intencjach wynagradzających. Do chorych w pierwszą sobotę udamy się o godzinie 8.00.
  6. Arcybiskup Marek Jędraszewski zwrócił się prośbą do Diecezjan o przeprowadzenie w przyszłą niedzielę, 5 lipca zbiórki do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Dlatego, kto będzie chciał wesprzeć materialnie ofiary powodzi będzie to mógł zrobić w przyszła niedzielę po Mszach świętych.
  7. Planowana na marzec pielgrzymka do kopalni odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po wakacjach, natomiast w tym roku ze względów na epidemie nie odbędzie się pielgrzymka na nocne czuwanie do Częstochowy. Pojedziemy, jak to będzie możliwe i bezpieczne.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu Bożych łask a rozpoczynającym urlopy i wypoczynek życzymy szczęśliwej podróży dobrego czasu odpoczynku dla ciała i duszy, wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie. Najserdeczniejsze życzenia składamy również p. Pawłowi Piotrowskiemu – naszemu Organiście z okazji imienin. Wdzięczni za trud i serce, które wkłada w posługę życzymy Mu bożej opieki na co dzień i zdrowia.