1. Od 4 lipca wracamy do układu Mszy niedzielnych i świątecznych z czasu przed epidemią; 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00.
  2. BardzodziękujemyRodzicomósmoklasistówzaprzygotowanieuroczystości Bierzmowania. Dziękujemy Rodzicom za dar ołtarza – ofiarę 3000 złotych za którą zostało zakupione przenośne nagłośnienie procesyjne. Bóg zapłać. . Dziękuję Księżom za przygotowanie młodzieży. Dziękujemy siostrze Carli za dekoracje i przygotowanie kwiatów. Dziękujemy też panu Kościelnemu za przygotowanie świątyni na uroczystość.
  3. Wtymtygodniukończysięrokszkolny.Dzieciimłodzieżbędąodbierać świadectwo. Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i ich Rodziców by Panu Bogu podziękować. Spowiedź przed zakończeniem roku w tygodniu w godzinach od 17.00 – 18.00.
  4. Dzisiaj o 20.00 odbędzie się koncert z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II. W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajwanu, Turcji i Szwajcarii. Soliści Metropolitan Opera z Nowego Jorku, soliści Polskiej Opery Narodowej i Polskiego Baletu Narodowego. W programie muzyka sakralna i klasyczna, składająca się z utworów Schuberta, Mozarta, Verdiego i Moniuszki. Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on- line. Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.jp2concert.com. Serdecznie zapraszamy do oglądania! (wejście przez nasze ogłoszenia z dnia dzisiejszego – zapisany jest tam dokładny adres).
  5. Dziękujemyzawszelkiedobro,zawszelkieofiarywspierająceParafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu Bożych łask oraz polecamy Panu Bogu w modlitw