1. Wchodzimy w liturgiczny okres Adwentu. Ten czas jest okazją do prostowania dróg życia.
  2. Roraty będą odprawiane od Pon. do Pt. o godz. 17.30. Będzie to, przesunięta o pół godziny wcześniej wieczorna Msza św. W soboty roraty będą o 7.00 a wieczorne Msze o 18.00. Prosimy, by dzieci przychodziły na Roraty z lampionami. W tym roku ze względu na pandemię nie ogłaszamy konkursu a jedynie zachęcamy do uczestnictwa. Te osoby, które nie mogą być z nami w kościele niech łączą się przez przekaz internetowy. Wejście przez stronę Parafii.
  3. Spowiedź Adwentowa w tygodniu od godziny 16.45.
  4. Po Mszach przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Minimalna ofiara wynosi: za małe świece 7 a duże 15 zł. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dzieci z ubogich rodzin.
  5. Od przyszłej niedzieli po Mszach będziemy rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie uda nam w tym roku dotrzeć do wszystkich mieszkań naszej Parafii. Dochód z rozprowadzanych opłatków przeznaczony będzie na utrzymanie Parafii, kwiaty i sprzątanie kościoła.
  6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 6.30 i 15.45. Dodatkowa Msza św. o godzinie 16.30. O 17.30 Msza św. roratnia.
  7. W sobotę o 8.00 dodatkowa Msza św. z racji pierwszej soboty miesiąca. Pół godziny wcześniej wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez różę p. Marii Wenzel. Do chorych udamy się od godziny 8.00. Różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża p. Honoraty Tuleja.
  8. Pod chórem – na wieszaku z gazetami znajdują się intencje na miesiąc grudzień.
  9. Jeszcze do 2 grudnia możemy głosować na naszą szkołę w konkursie 1000 powodów by czytać. Przypominamy wejście przez stronę szkoły, aktualności, biblioteka.
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.