1. We wtorek Nowenna do Św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 a po południu od godziny 15.30. Dodatkowa Msza św. o 16.30. Droga Krzyżowa o 16.00 i 18.30. nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o 17.15.
  3. W pierwszą sobotę 0 7.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę – MB Fatimskiej zelatorka p. Maria Wenzel. Msza wynagradzająca o godz.  8.00 Do chorych udamy się od godz. 8.00. O 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy. Zelatorka p. Łucja Florek. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Loretańskiej Zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  4. Dzisiaj przy ołtarzu Św. Pawła (MB NP.) można nabyć baranki i paschaliki wielkanocne Caritas. Dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieci z Ukrainy, które organizuje Caritas. 
  5. Dzisiaj przed kościołem nabyć miód i wyroby pszczelarskie od rodzimych producentów.
  6. Bóg zapłać ks. Robertowi i Rodzicom młodzieży za przygotowanie wczorajszej uroczystości Sakramentu Bierzmowania. Do sakramentu przystąpiło 106 uczniów klas ósmych. Dziękuję za dar ołtarza w wysokości 3200 złotych. Złożona ofiara będzie wkładem do zakupu nowego miksera w nagłośnieniu świątyni. Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Z życzeniami łączymy modlitwę.