1. Dzisiaj po raz szósty, z inspiracji papieża Franciszka obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach można się włączyć w pomoc ubogim organizowaną przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Bardzo dziękujemy za każdy pozytywny gest wsparcia.
  2. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę o 15.00 młodzież z klas ósmych wraz z Rodzicami. Będzie to liturgia w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  4. Już dzisiaj informujemy, że w poniedziałek 21 listopada na Mszy o 18.00 będzie modlił się z nami ojciec Joseph  Vadakkel – misjonarz i charyzmatyk z Indii. Zapraszamy na to spotkanie.
  5. Wypominki roczne będą czytane w 2 i 4 niedziele przez cały rok wg ustalonych godzin. W 1 i 3 niedzielę miesiąca będziemy modlić się za bliskich wypominanych w wypominkach rocznych, modlitwą Godzinek i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu i ewentualne uwagi można zgłaszać w zakrystii po Mszy św. 
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Również dziękujemy za ofiary złożone tytułem wypominek. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.