1. Do dzisiaj Dzieci mogą składać plansze różańcowe. Wręczenie nagród po Mszy o 11.00 za tydzień, w niedzielę.
  2. Do wtorku trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Różaniec za zmarłych w połączeniu z wypominkami odmawiamy w okresie oktawy o godzinie 17.30. 
  3. We wtorek po mszy wieczornej Adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. We środę na Mszy o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek 11 listopada, Święto Niepodległości. O godzinie 9.00 tradycyjna Msza za Ojczyznę, po Mszy przejście do Skweru Niepodległości i złożenie kwiatów. Zapraszamy do uczestnictwa. Prosimy również o udział wszystkich Pocztów Sztandarowych z naszej Parafii.
  6. W sobotę, 12 listopada parafialna pielgrzymka do Kaplicy Św. Kingi w kopalni soli w Wieliczce. W programie: godz. 6.30 spotkanie grupy parafialnej przy szybie zjazdowym – ul. Daniłowicza 10. Po zjeździe na dół pierwsza część zwiedzania kopalni. Ok. 8.30 msza św. w kaplicy św. Kingi. Po Mszy przejście do Komory Warszawa i druga część zwiedzania. Następnie przy kawie, herbacie, ciastku koncert naszego zespołu „Prowadź mnie” i orkiestry z Koźmic. Zapisy do dzisiaj. Wpłata 20 zł. Osoby, które były zapisane przed pandemią 10 zł. 
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. dzieci z klas III. Na mszy poświęcenie i wręczenie książeczek komunijnych.
  8. Środowa, ranna intencja gregoriańska będzie odprawiona poza Parafią ze względu na udział w rekolekcjach kapłańskich ks. Proboszcza i ks. Roberta.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.