1. Dziękujemy ks. Stanisławowi Szczepańcowi za dzisiejsze Słowo Boże. Zapraszamy do codziennej modlitwy przed Chrystusem Eucharystycznym. Zapraszamy również do włączenia się harmonogram czuwania modlitewnego w kaplicy adoracji.
  2. Trwają nabożeństwa październikowe. Różaniec w październiku odmawiamy o godzinie 17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Dla dzieci trwa konkurs.
  3. Dzisiaj o godzinie 17.30 Różaniec a później Msza święta. Będzie to również zakończenie tegorocznych nabożeństw Fatimskich.
  4. Spotkanie Mam z Dziećmi – grupy młodych matek – „Mam Pawła” odbędzie się jutro o 11.00 w bibliotece. Tematem spotkania będzie „Podstawy szycia zabawek kreatywnych”. Jest to spotkanie otwarte. Zaproszenie kierujemy do wszystkich młodych matek z dziećmi.
  5. Zapraszamy do wspólnego śpiewania w naszym chórze parafialnym. Spotkania we wtorek i czwartek o godzinie 19.00 w sali obok biblioteki.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 9.00 liturgia młodzieży klas VI i VII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy Dzieci i Młodzież wraz z Rodzicami.
  7. Na wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  8. Dzisiaj po Mszach świętych przy wejściach z kościoła można wesprzeć dobrowolną ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik pamięci i czci wobec wielkiego, świętego Papieża Polaka.
  9. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.