1. Trwają nabożeństwa październikowe. Różaniec w październiku odmawiamy o godzinie 17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Dla dzieci trwa konkurs.
  2. Tydzień temu w ofierze do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy sumę 3240 złotych. Pieniądze te zostały przekazane na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Za złożone ofiary Bóg zapłać.
  3. Spotkanie Mam z Dziećmi – grupy młodych matek – „Mam Św. Pawła” odbędzie się jutro o 10.00 w bibliotece. Jest to spotkanie otwarte. Zaproszenie kierujemy do wszystkich młodych matek z dziećmi.
  4. Jutro o 18.30 spotkanie trójek klasowych klas III. Zapraszamy na plebanię.
  5. Na wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki listopadowe będą odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w listopadzie a roczne będą odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w I i III niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszą o 7 i 9 będziemy modlić się za zmarłych słowami „Godzinek do NM Panny”. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  6. Spotkania chóru parafialnego we wtorki i czwartki o godzinie 19.00 w sali obok biblioteki.
  7. W przyszła niedzielę przed kościołem będzie można wesprzeć 4 letniego Patryka Mikitę z Koźmic, cierpiącego na glejaka mózgu. Rodzice proszą o pomoc na kosztowne, zagraniczne leczenie.
  1. Proszono nas o przekazanie informacji: Panie Gospodynie zapraszają Seniorów na spotkanie przy kawie i ciastku w Domu Ludowym w najbliższą niedzielę po Mszy o 15.00.
  2. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.