1. Dzisiejsza Niedziela Chrystusa Króla kończy Rok Liturgiczny. W przyszła niedzielę rozpoczyna się Adwent.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej, Rady Gospodarczej i Szafarzy Świeckich. Zapraszamy na plebanię.
  4. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.30 różaniec poprowadzi Róża MB Fatimskiej. O 8.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszej soboty. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 9.00. Różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Danuty Gawlik.
  5. Jest również zaproszenie w najbliższą sobotę dla Zelatorów Róż Żywego Różańca do Podstolic, na spotkanie dekanalne Zelatorów. O godzinie 8.00 Msza święta a później dalsze punkty programu. Zachęcamy do obecności.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki, które trafią na wigilijny stół w naszych domach. Te poświęcone opłatki wraz z kalendarzami parafialnym i programem wizyty duszpasterskiej od najbliższej soboty będą zanoszone do katolickich rodzin naszej Parafii. Osoby roznoszące będą miały imienny dokument z Parafii. Ofiara składana tytułem opłatków i kalendarza będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Wraz z Radą Parafialną podjęliśmy taką decyzję, że nie będzie już sprzątania i ozdabiania kościoła rejonami, ale „fundusz opłatkowy” przeznaczymy na ten cel. Prosimy o zrozumienie i życzliwe przyjęcie takiego rozwiązania.
  7. Tydzień temu w zbiórce na ubogich zebraliśmy sumę 5720 złotych. Zgodnie z rozporządzeniem Ordynariusza połowę sumy przekazaliśmy na dzieła charytatywne prowadzone przez Diecezję a połowa została w Parafii z przeznaczeniem na cele charytatywne. Za złożone ofiary Bóg zapłać. Bardzo dziękujemy również za wielkie zaangażowania Parafian zarówno w jesiennej akcji „Kubek” jak również w akcji „Wieszak”. Ilość i jakość przyniesionych rzeczy przerosły nasze oczekiwania. Zostały te rzeczy przekazane w dobre ręce. Trafią do bezdomnych. Grupie Charytatywnej dziękujemy także za przeprowadzenie akcji zbierania i sortowania przyniesionych rzeczy. Bóg zapłać za ofiarność! Dziękujemy też za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary na potrzeby Parafii. Bóg zapłać.
  8. Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze. Życzymy im wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.