1. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczyna się w okres Wielkiego Postu. Msze św. połączone z obrzędem posypania głów popiołem będą w środę o godz.: 7.00, 9.00, 16.00, 18.00 i 20.00. W środę obowiązuje post ścisły, czyli jeden posiłek do syta i dwa lekkie a także post od pokarmów mięsnych. W tym dniu kancelaria nieczynna.
  2. W piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej próba i spotkania przygotowawcze do sakramentu Bierzmowania.
  4. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 odmawia Róża p. Anny Grzybowskiej.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 15.00. Spotkanie dzieci z zerówek i przedszkolaków w salce dziecięcej obok ołtarza. W programie wspólna zabawa i śpiew. Zapraszamy dzieci z Rodzicami.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarę do puszek leczenie małej Marysi Mięsko z Kwapinki. Dziewczynka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a pieniądze zbierane są na bardzo kosztowną terapię genową w Stanach Zjednoczonych. Kwota, jaka jest potrzebna na leczenie to ponad 9 milionów złotych.
  7. Również w przyszła niedzielę w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, w godzinach między 10 a 18 odbędzie się charytatywny kiermasz, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki. Organizatorzy serdecznie zapraszają! Będzie tam można znaleźć ubrania, książki, artykuły gospodarstwa domowego i jednocześnie wspomóc zbiórkę.
  8. W sobotę, 14 marca nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do kaplicy Św. Kingi w kopalni soli. W programie: O godzinie 7.00 spotkanie przy szybie i zjazd do kopalni. O 7.30 Msza święta w kaplicy św. Kingi. Po Mszy zwiedzanie kopalni. Zakończenie ok godziny 10.00. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 złotych (opłata zjazdu i przewodnika). Serdecznie zapraszamy.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.